Nábor mládeže do našeho klubu

FK RENOCAR Podolí nabírá hráče do svého klubu

Co?

Fotbalový projekt, který si klade za cíl vytvořit konkurenceschopný klub. Pilířem bude mládežnická akademie s plynulým přechodem do A týmu mužů. Naučíš se kombinovat sport, umění a technologii a ktomu si zahraješ dobýr fotbal

S kým?

S týmem spoluhráčů, se kterými budeš táhnout za jeden provaz a zlepšovat se v individuálních a týmových kvalitách

Jak?

Pod dohledem mladých a progresivně smýšlejících trenérů a moderních tréninkových metod

Kde?

V Podolí, na našich hřištích. K dispozici ti bude veškeré zázemí a tréninkové a regenerační pomůcky.

Kdy?

V průběhu jara bychom chtěli naplnit všechny týmy a stihnout začátek sezóny.


Obrázek hráčů žáků Obrázek hráčů žáků


Hledáme kluky i holky všech věkových kategorií, talentované i netalentované, pilné, osobité, kteří mají lásku k fotbalu nebo se chtějí tělesně vyvíjet a poznat nové přátele. Klidně vezmi kámoše, ozvi se mi na mail nebo zavolej a domluvíme se na postupu. A pokud ještě nemůžeš volat sám, ukaž leták mamce nebo taťkovi.

FK RENOCAR PODOLÍ
Sportovní areál Podolí
Šéftrenér mládeže
+420 730 167 132
pawelicek@centrum.czRůst kvality klubu

O tom, že kvalita v klubu roste rok od roku více a více svědčí i fakt, že nově spuštěný systém pro neprofesionální kluby, který je rozdělen do sedmi částí, z nich šest je bodově hodnoceno nás řadí na 61. místo z cca 1400 přihlášených.
Sekce SOUTĚŽE hodnotí počet týmů klubu zapojených do soutěží FAČR, kritérium POČET HRÁČŮ počítá každého jednotlivého hráče klubu, sekce TRENÉŘI hodnotí počet aktivních trenérů, ale i jejich dosažené trenérské vzdělání, v části INFRASTRUKTURA budou kluby zadávat údaje o sportovištích a zázemí, které mají k dispozici, AKCE A AKTIVITY bodují doplňkovou činnost klubů, jako jsou kempy pro děti, turnaje, náborové akce nebo vzdělávání trenérů, poslední kritérium SPOLUPRACUJÍCÍ SUBJEKTY pak hodnotí, jak aktivní je klub ve spolupráci například s místní samosprávou, školami a dalšími subjekty.

Obrázek hráčů žáků