180

Okresní přebor Brno-venkov

MLADŠÍ ŽÁCI U13-sk. A, kód F1A

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE r.2016/2017

Soutěž: OP mladší žáci,sk. A, kolo :18,   Den: 3. 6. 2017 hřiště: Těšany, 09:00h

TJ TĚŠANY  -  FK PODOLÍ

5 : 0 (1:0)

Sestava Podolí:

Motyka Lukáš B; Svoboda Denis;  Fišer Pavel; Pazdera Matěj; Večera Martin; Brhel Tadeáš (K); Jakubec Jakub; Hrabovský Michal;  Funti Michal; Říha Zdeněk

Hodnocení zápasu trenérem:

Poslední zápas sezóny kluci neodehráli dobře. Chybělo nasazení a chuť se se soupeřem- který byl fyzicky na tom velmi dobře, porvat o výsledek,.

V první půli náš tým držel se soupeřem krok a měl i 2 vyložené šance, ale nebyli jsme schopni trefit bránu soupeře a to v konečném zúčtování rozhodlo, že si neodvezeme z Tešan žádný bod.

Závěrem:

máme velmi mladé mužstvo, většina kluku patří věkem  ještě do starší přípravky. Proto jarní část sezóny, kterou jsem mohl jako trenér vést, hodnotím pozitivně. Nerad hodnotím jednotlivce, ale ve dvou případech udělám výjimku.Tou první je Lukáš Motyka (brankář). Sezónu v mladších žácích začal dokonce již jako 9letý
a musím říct, že byl v každém zápase naší velkou oporou v bráně a věřím, že se svojí pílí bude ještě zlepšovat.

Druhý hráč Michal Funti je pro mě osobně velkým zklamáním. Měl jsem tu možnost vést ho jako trenér dokonce již ve starších žácích a jevil se jako snaživý a šikovný fotbalista. Opakem, ale bylo jeho účinkováni v mladších žácích, kde vynechával tréninky a nedocházel velmi často na srazy  zápasů. Proto jsem se rozhodl, že se s ním pro příští sezónu rozloučíme.

Do nové sezóny věřím v posílení mužstva alespoň o 3 hráče.

Vránek Vladan

Soutěž: OP mladší žáci,sk. A, kolo :16,   Den: 20. 5. 2017 hřiště:Podolí, 09:00h

FK PODOLÍ – TJ ŽELEŠICE

3 : 4 (1:3)

Branka za Podolí: BRHEL 8.,34.min. ; FUNTI 35.min.

Motyka Lukáš B; Wágner Filip; Fišer Pavel; Pazdera Matěj; Kučera Lukáš; Večera Martin; Brhel Tadeáš (K); Jakubec Jakub; Funti Michal;Říha Zdeněk

Hodnocení:

Prohra se Želešicemi 3:4 (1:3), kluci podali svůj nejlepší výkon jara!

Trenér: Vladan Vránek

HODNOCENÍ ZÁPASU

Kluci sehráli svůj nejlepší zápas jarní části sezóny, i když po celou dobu tahali za kratší konec, se soupeřem dokázali držet krok. Ve druhém poločase dokonce vyrovnali na 3:3 a měli možnost kopat penaltu, ale bohužel ji nedokázali proměnit. Soupeř poté vstřelil vítěznou branku, náš tým se ještě snažil zápas vyrovnat, ale do žádné větší šance se již nedostal.

První zápas na podzim prohráli kluci v Želešicích 10:0. Už podle výsledku z dnešního zápasu lze vyčíst velké zlepšení a musím říct,  že i mně udělali velkou radost tím,  jakým způsobem se dokázali se soupeřem vypořádat i přesto, že jsme vyšli bodově naprázdno.

trenér:Vránek Vladan

Soutěž: OP mladší žáci,sk. A, kolo :14,   Den: 17. 5. 2017 hřiště: Podolí, 17:30h

přeložené utkání-

FK PODOLÍ – SK ŽABČICE

3 : 3 (3:1)

Branky za Podolí: 3x Tadeáš Brhel

Motyka Lukáš B; Fišer Pavel; Pazdera Matěj; Kučera Lukáš; Večera Martin; Brhel Tadeáš (K); Jakubec Jakub; Krejčí Kryštof; Funti Michal; Filo Milan; Říha Zdeněk

Z pohledu trenéra:

Z ápas kluci dnes ubojovali, ale slunce jim dalo pořádně zabrat. Ve druhé půli jim  značně docházely síly. Soupeř měl na střídání více hráčů, my jen 1.  Na zápas se nedostavil Funti Michal a Lukáš Kučera a to si myslím nás stálo lepší výsledek. Zápas jsme měli skvěle rozehraný. Brzy jsme vedli a své vedení kontrolovali kvalitní hrou dozadu, ale postupně nám docházely již zmiňované síly...

Svůj tým musím za výkon pochválit. Bylo znát že do zápasu dávají vše a co je důležité  poučili se od předešlého výprasku v Měníně 14:1 , kde hlavně ve druhé půli měli problémy s bojovností..

Do konce sezóny nám zbývají poslední 2 zápasy a kluci se jistě budou chtít ještě o nějaký ten bodík poprat...

trenér: Vránek Vladan

Soutěž: OP mladší žáci,sk. A, kolo :14,   Den: 14. 5. 2017 hřiště: Měnín, 09:00h

SK MĚNÍN - FK PODOLÍ

14 : 1 (3:0)

Branka za Podolí: Pazdera Matěj 59.min.

Motyka Lukáš B; Svoboda Denis; Fišer Pavel; Wágner Filip; Kučera Lukáš; Večera Martin; Brhel Tadeáš (K); Pazdera Matěj; Hrabovský Michal;Filo Milan

Rozhodčí:Jan Durďák

? : ?

Tým hostí Žabčice nedorazil ve stanoveném času k utkání. Skutečnost, že nedorazí oznámil tým Žabčic domácím, 30minut před zahájením utkání. Předáno k STK.

Po vzájemné dohodě obou týmů se zápas uskuteční v náhradním termínu ve středu 17.5.2017 v 17:30hod

Soutěž: OP mladší žáci,sk. A, kolo :13,   Den: 30. 4. 2017 hřiště: Blažovice, 14:45h

SK BLAŽOVICE - FK PODOLÍ

9 : 1 (7:0)

Branky za Podolí: Funti z pokutového kopu 34.min.

Branky domácích: 6.,8.,13.,14.,17.,22.,27.,39.,43.min.

Sestava:

Motyka Lukáš(B); Brhel Tadeáš (K);Svoboda Denis; Wágner Filip; Pazdera Matěj; Kučera Lukáš; Večera Martin; Brhel Tadeáš; Funti Michal; Filo Milan

Blažovice - Podolí 9:1 (7:0)

branka: Funti Michal (pk)

Zápas si kluci prohráli už po první půli, nebylo to však o tom že by na soupeře neměli fotbalově, ale svým laxním přístupem k zápasu týmu Blažovic umožnili snadné vedení.

V přestávce jsme si vše vyříkali a druhá půle byla o něčem jiném. Škoda jen, že jsme nedokázali své šance proměňovat. Kluci měli místy drtivý tlak a soupeře nejednou nepustili téměř ke hře. Musím podotknout, velmi nám chyběl základní kámen naší obrany Pavel Fišer, je možné že i tento aspekt sehrál svoji roli. Proto mrzí hlavně kluky, že výsledek je z pohledu našich barev takto hrozivý. Není třeba zoufat, tým se tvoří a myslím, že má perspektivu do budoucna.

Soutěž: OP mladší žáci U12,skupina A, kolo :12, Den: 22. 4. 2017 hřiště: Podolí

FK PODOLÍ – FK OŘECHOV

1 : 7 (1:4)

Branky za Podolí: 1x Brhlel (2. min.)

Sestava:

Motyka Lukáš B, Svoboda Denis, Fišer Pavel, Pazdera Matěj, Kučera Lukáš, Wágner Filip, Brhel Tadeáš (K), Funti Michal, Hrabovský Michal

Branky hostů: (12.,15.,20.,22.,31.,38.,52.min.)

Podolí - Ořechov 1:7 (1:4)

branka:Brhel Tadeáš

Zápas se soupeřem z vyšších pater tabulky naši kluci zvládli se ctí. Od začátku utkání bylo jasné kdo bude vládnout na hřišti. Tým z Ořechova převyšoval naše mužstvo jak po fyzické stránce, tak technicky byl na vysoké úrovni.

Naši kluci se bránili celý zápas  a snažili  se hrát na brejky z jednoho takového dokázali zaznamenat čestný úspěch. Branky nakonec mohli vstřelit 3, ale koncovka byla žalostná.

Závěrem:

opět musím chválit, protože se soupeřem své 1. utkání v podzimní části prohráli vlastně už po půli, kdy prohrávali vysoko 11:0. Dnes to byl určitě jiný zápas a byla znát lepšící se souhra tymu. Musím však některým klukům vytknout nízkou účast na tréninku, když dokáží  na sobě zapracovat věřím stále v lepších výsledků.

Soutěž: OP mladší žáci U12, skupina A , kolo :10  Den: 16. 4. 2017 hřiště: Hrušovany

FK 1932 HRUŠOVANY u Brna- FK PODOLÍ

0 : 8 (0:3)

Branky za Podolí:

3x Brhlel(12.,14.,54.min); 3xFunti(33.,35.,48.min.); Hrabovský 26.min.;Drápal 45.min.

Sestava:

Jak to viděl trenér:

Kluci dnes zažili první výhru v sezóně a i když výsledek napovídá že to byl snadný úkol, opak je pravdou. Dlouho se hrálo bez branek a nevěděli jsme jak se prosadit
a vstřelit uklidňující první gól. Nakonec se kluci dočkali a první půlku vyhráli 0:3.

Po změně stran náš tým  zcela ovládl hřiště a nasázel soupeři dalších 5 branek. Bylo znát jak si kluci postupem času začínají věřit a předváděli krásný kombinační fotbal.

Závěrem:

Musím všechny hráče za výkon pochválit, ale nutné dodat, že soupeř kvalitní nebyl
a zakončení bylo v některých situacích špatné..

Výhra pro naše ml. žáky přinesla potřebné sebevědomí a věřím, že zůstanou bojovat v dalším utkání a předvádět kombinační fotbal, aby měli sami z fotbalu radost.

Soutěž: OP mladší žáci U12, skupina A , kolo :10  Den: 9. 4. 2017 hřiště: Podolí

FK PODOLÍ – MFK MODŘICE

0 : 10(0:4)

Sestava:

Motyka Lukáš (B); Svoboda Denis; Fišer Pavel; Pazdera Matěj; Kučera Lukáš; Večera Martin; Brhel Tadeáš [K]; Musil Denis; Wágner Filip; Funti Michal;Klajmon Jakub

Náhradníci: Zubek Matouš; Šamalik Tobias; Pelikán Lukáš; Kocourek Lukáš; Votavová Tereza; Chladilová Ester; Pelikán Marek

Hodnocení:

Utkání se soupeřem vysoké kvality kluci zvládli lépe než v prvním měření sil v podzimní části soutěže (0:29). V zápase nám pomáhali  hráči starší přípravky (7hráčů). Byla vidět jejich sehranost, ale na soupeře věkově o hodně starší, ani oni neměli. V našem týmu ml.žáků bylo znát velký tréninkový deficit a většinu zápasu se na hřišti hledali, musím však vyzdvihnout bojovnost a chuť s výsledkem něco udělat do poslední minuty zápasu. Celkový výkon našeho týmu ukázal zlepšení jak v herním, tak v taktickém systému hry a to jak jsem se doslechl nebyl jen můj názor ale i reakce rodičů  hráčů.

Závěrem:

Máme před sebou hodně práce, a jestliže kluci budou chtít, můžou se posunout dál a třeba zažívat zápasy s lepším koncem než dnes.

Trenér:Vránek Vladan