Počítadlo návštěv

237822
Dnes
Včera
434
407

 

 

 

III. tř. starší přípravka - sk. A ročník 2018,

G2A, Přípravka - starší, číslo 2018623G2A

 

Přípravka - starší 3. třída skupina A

 

10. kolo14.04.2019 10:30 

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

11.4.2019 16:30

V. Šumice (9)

Měnín (2)

Viničné Šumice

 

 

 

 

12.4.2019 16:00

Podolí u Brna (6)

Blažovice "B" (5)

Podolí u Brna

 

 

 

 

13.4.2019 11:00

Těšany "B" (8)

Blučina (3)

Těšany

 

 

 

 

14.4.2019 10:30

Šlapanice (7)

Blažovice (4)

ÚT III. generace

 

 

 

 

14.4.2019 11:00

Újezd u Brna (10)

Ochoz u Brna (1)

Újezd u Brna

 

 

 

 

 

 

 

 

11. kolo21.04.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

15.4.2019 18:00

Měnín (2)

Ochoz u Brna (1)

Měnín

 

 

 

 

17.4.2019 17:30

Podolí u Brna (6)

Újezd u Brna (10)

Podolí u Brna

 

 

 

 

21.4.2019 11:15

Blučina (3)

V. Šumice (9)

Blučina

 

 

 

 

21.4.2019 13:00

Blažovice "B" (5)

Šlapanice (7)

Blažovice

 

 

 

 

21.4.2019 14:15

Blažovice (4)

Těšany "B" (8)

Blažovice

 

 

 

 

 

 

 

 

12. kolo28.04.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

27.4.2019 11:00

V. Šumice (9)

Blažovice (4)

Viničné Šumice

 

 

 

 

27.4.2019 11:30

Těšany "B" (8)

Blažovice "B" (5)

Těšany

 

 

 

 

27.4.2019 14:30

Ochoz u Brna (1)

Blučina (3)

Ochoz u Brna

 

 

 

 

28.4.2019 10:30

Šlapanice (7)

Podolí u Brna (6)

Šlapanice

 

 

 

 

28.4.2019 12:30

Újezd u Brna (10)

Měnín (2)

Újezd u Brna

 

 

 

 

 

 

 

 

13. kolo05.05.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

3.5.2019 17:00

Podolí u Brna (6)

Těšany "B" (8)

Podolí u Brna

 

 

 

 

3.5.2019 17:00

Blučina (3)

Měnín (2)

Blučina

 

 

 

 

5.5.2019 10:30

Šlapanice (7)

Újezd u Brna (10)

Šlapanice

 

 

 

 

5.5.2019 13:30

Blažovice "B" (5)

V. Šumice (9)

Blažovice

 

 

 

 

5.5.2019 14:45

Blažovice (4)

Ochoz u Brna (1)

Blažovice

 

 

 

 

 

 

 

 

14. kolo12.05.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

11.5.2019 11:00

Těšany "B" (8)

Šlapanice (7)

Těšany

 

 

 

 

11.5.2019 11:00

V. Šumice (9)

Podolí u Brna (6)

Viničné Šumice

 

 

 

 

 

 

 

 

11.5.2019 14:30

Ochoz u Brna (1)

Blažovice "B" (5)

Ochoz u Brna

 

 

 

 

12.5.2019 9:30

Měnín (2)

Blažovice (4)

Měnín

 

 

 

 

12.5.2019 10:00

Újezd u Brna (10)

Blučina (3)

Újezd u Brna

 

 

 

 

 

 

 

 

15. kolo19.05.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

17.5.2019 17:00

Podolí u Brna (6)

Ochoz u Brna (1)

Podolí u Brna

 

 

 

 

19.5.2019 10:00

Újezd u Brna (10)

Těšany "B" (8)

Újezd

 

 

 

 

19.5.2019 10:30

Šlapanice (7)

V. Šumice (9)

Šlapanice

 

 

 

 

19.5.2019 13:30

Blažovice "B" (5)

Měnín (2)

Blažovice

 

 

 

 

19.5.2019 14:45

Blažovice (4)

Blučina (3)

Blažovice

 

 

 

 

 

 

 

 

16. kolo26.05.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

25.5.2019 11:00

V. Šumice (9)

Těšany "B" (8)

Viničné Šumice

 

 

 

 

25.5.2019 14:30

Ochoz u Brna (1)

Šlapanice (7)

Ochoz u Brna

 

 

 

 

26.5.2019 9:30

Měnín (2)

Podolí u Brna (6)

Měnín

 

 

 

 

 

 

 

 

26.5.2019 10:00

Újezd u Brna (10)

Blažovice (4)

Újezd u Brna

 

 

 

 

26.5.2019 11:15

Blučina (3)

Blažovice "B" (5)

Blučina

 

 

 

 

 

 

 

 

17. kolo02.06.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

31.5.2019 17:00

Podolí u Brna (6)

Blučina (3)

Podolí u Brna

 

 

 

 

 

 

 

 

1.6.2019 11:00

V. Šumice (9)

Újezd u Brna (10)

Viničné Šumice

 

 

 

 

1.6.2019 12:00

Těšany "B" (8)

Ochoz u Brna (1)

Těšany

 

 

 

 

2.6.2019 10:30

Šlapanice (7)

Měnín (2)

Šlapanice

 

 

 

 

2.6.2019 15:15

Blažovice "B" (5)

Blažovice (4)

Blažovice

 

 

 

 

 

 

 

 

18. kolo09.06.2019 10:30

 

 

 

datum a čas

domácí

hosté

hřiště

8.6.2019 14:30

Ochoz u Brna (1)

V. Šumice (9)

Ochoz u Brna

 

 

 

 

9.6.2019 9:30

Měnín (2)

Těšany "B" (8)

Měnín

 

 

 

 

9.6.2019 11:15

Blučina (3)

Šlapanice (7)

Blučina

 

 

 

 

9.6.2019 12:30

Újezd u Brna (10)

Blažovice "B" (5)

Újezd u Brna

 

 

 

 

9.6.2019 14:00

Blažovice (4)

Podolí u Brna (6)

Blažovice