Aujeský(C), Gulda, Nevídal, Knap -

Cícha., Lang, Šťastný, Poláček -

Liolias, Sýkora

Střídali:                    Dolák, Válek, Novotný

Před volným losem soutěže jsme na domácím hřišti přivítali lídra tabulky tým Lelekovic.
O motivaci pro domácí hráče tak bylo postaráno, protože v případě vítězství jsme mohli poskočit v tabulce nahoru. Hosté však předvedli
výkon, který byl ať už fotbalovostí tak fyzickou připraveností zcela jinde a domácí mužstvo nakonec převálcoval vysokým rozdílem 0:6 .

Lelekovice se od samého začátku prezentovaly vysokým napadáním a již v 10. minutě se jim podařilo otevřít skóre. Po individuální chybě Knapa ve středu hřiště se po krátké kombinaci bratří Pokorných dostal k míči Šuler a střelou na zadní tyč nedal Dvořákovi žádnou šanci. Hned po dalších pěti minutách se díky slabému důrazu a nedůslednosti domácí obrany dostal do zakončení z poza vápna Pokorný, jehož střelu Dvořák ještě vykryl, ale následná dorážka Stříže již skončila v síti 0:2. Domácí zareagovali změnou rozestavení a to přineslo
i jednu z jejich mála šancí. V té se ocitl Dan Šťastný, který místo zakončení volil ještě nahrávku, avšak tato akce zůstala bez gólu. Lelekovice i nadále svým neustálým pohybem a kombinační hrou na hřišti však dominovaly a vytvořily si i několik dalších šancí. Ty buď však končily v rukavicích Dvořáka, nebo následnými standartními situacemi, které se podařily domácím ubránit. Poločasové skóre tak bylo 0:2

Druhý poločas se pro domácí bohužel nevyvíjel o poznání lépe. Tři obdržené góly během 15 minut vytvořily z utkání exhibici a každá následná akce Lelekovic zaváněla další změnou skóre. Ta přišla ještě jednou deset minut před koncem, kdy se Pokorný opřel do míče
a střelou pod víko pečetil výhru Lelekovic s konečným skóre 0:6.

Utkání, kde nás soupeř předčil v mnoha aspektech nás může pouze inspirovat
a ukázat směr pro naše mužstvo. Nyní máme dva týdny na to se dát do pořádku
a připravit se na dalšího soupeře, kterým budou Vilémovice, které před sezonou posílili dva exligový zvuční hráči Švancara s Poláchem. Utkání se má odehrát 10. 10 opět na domácím hřišti v 15:00.

Report:

FK Rájec-Jestřebí - FK Renocar Podolí "A"
Výsledek utkání: 2:3(pol. 2:2)
Sestava:
Dvořák - Aujeský(C), Gulda, Nevídal, Knap -
Cícha., Lang, Šťastný, Jaroš -
Liolias, Dolák
Střídali: Daněk, Poláček

Další kolo I. B třídy skupiny A jsme odehráli na horké půdě Rájce, kde obvykle bývají domácí fanoušci 12 hráčem a jsou po celý zápas značně slyšet. Navíc se Rájec vezl na vítězné vlně a vyhrál čtyři po sobě jdoucí utkání. Náš tým bohužel i nadále doprovází v této sezóně velká marodka a spousta hráčů navíc hraje s nedoléčenými zraněními. Tentokrát chyběli trenérovi hostů Polák Zdeněk, Veselovský Tomáš, Poláček Filip, Sýkora Radek
a Novotný Jiří. Trenér Davídek tak musel povolat hráče, kteří s týmem delší dobu netrénují, ale v krizových situacích jsou ochotni přijít pomoci. V sestavě se tedy objevili Cícha